| ρunct a întrebat:

Am nevoie urgenta de cat mai multe statusuri de indiferenta fata de baietii! Va rog!

4 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Bună! Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.winking

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp : zambeste si e dulce. happy

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n-ai observat de la un timp am mai crescut.winking

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine... du-te tare cat te tine! big grin

Zambeste celor ce te urasc ca sa simta ura ta, zambeste celor pe care ii iubesti, sa simta dragostea ta, iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta.winking

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia! oh go on

Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul, tu esti doar personajul, eu fac tot filmul.batting eyelashes

Ai crezut ca faci ce vrei, dar ai scazut in ochii mei. Daca te purtai discret te consideram destept.

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.winking

Cand viata iti da o mie de motive pentru a plange, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi. love struck

Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti, sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut.winking

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste! happy

Du-te, somn usor. Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine. Ramai cat vrei, dar nu incerca sa gandesti pentru mine.

Si realizez ca pot...[Sa uit tot]? Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altul in drum, poate am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun.

As vrea sa cred vrajeala ta, dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti, mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti.

Chiar daca nu îmi convine ceva, arat un zâmbet de parca nu s-ar fi întâmplat nimic. happy

O sa ma vezi doar intamplator, daca nu pe strada poate la televizor.winking

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Si orice s-ar intampla am curajul sa sper, sa zambesc, sa trec peste si sa rad!

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! Se poarta vara asta.

Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat...straight face

Chiar nu e treaba ta!

Cate s-au spus. Cate s-au dus. Nu ma mai doare. Orice zi in plus sunt mai sus! Restul doar vorbe goale!

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

| Victoria_2010 a răspuns:

Zi de zi afiseaza zambetul ei minunat, chiar daca nu a uitat nimic din tot ce i s-a intamplat.

In sufletul ei te iubea, dar nu iti spunea.

Trebuie sa avem mereu curajul sa indepartam din viata noastra persoanele care nu se merita!

In viata baietii apar si dispar ca fumul da` as vrea sa intelegi ca pentru. mine esti "inca unul"!

De obicei te duci in cluburi de noapte. Crezi ca masina ta ma da pe spate. Parfumul greu pluteste'n aer. Asta e portret robot. De fraier.oh go on

Punct.De azi incep o viata noua fara griji, fara sentimente, fara regretewinking

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant, Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am gresit din nou.Am Oferit dragoste, Unde trebuia sa ofer indiferenta

Vor exista mereu Oameni care te vor rani. dar Trebuie sa-ti pastrezi Increderea si sa ai mai Multa grija in cine Crezi a doua Oara!

Imbracat in zambete aproape orice om e fals... Am crezut in ochi sinceri si, da, m-am ars...Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodata, Iubirea si ura cum lovesc ambele deodata!

Vreau sa stii doar 5 cuvinte si atat:TU faci parte din trecut!

Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?

Si orice s-ar intampla am curajul sa sper, sa zambesc, sa trec peste si sa rad!

sper ca te.am ajutat :*

| Karina_5298 a răspuns:

Când mi-a fost în viaţă bine ca un şarpe stăteai numai lângă mine, când mi-a fost viaţa amară ma-i lăsat ca pe un tren în gară prea multe vorbe n-au rost aş da orice să uit ce a fost ai plecat, plecat să fii şi la mine să nu mai vii