| xAkira a întrebat:

Am niste probleme cu poza de la avatar de la messbig grin De ceva vreme eu imi aleg o poza noua si mie mi-o arata dar la altii le arata aceeasi poza mai veche. Ma puteti ajuta? Funda love struck

1 răspuns:
| underground05 a răspuns:

Da stiu si eu am aceeasi problema, dar am setat noua poza de avatar apoi m.am deconectat si apoi m.am reconectat,s.a schimbat si aveam noua fotografie, dar acum nici la mine nu mai merge e de la mess, instaleaza.ti alta versiune sau reinstaleaz.o p aceeasi...bafta