| Alëxąndŕą a întrebat:

Am niste retete de haine adevarate in webkinz am pantofi de cristal impermeabil rosu aprins de spion kimono senzational palaria aia steluta jacheta albastra palarie soliter si camasa soliter cine le vrea im dati un obiect rare va lasati usernameul si va adaug nu mint jur ca sa va demonstrez va dau reteta de la pantofi de cristal ochelari cu inimioara pantofi rubini si palarie princess nu iese din petece

4 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

D-nuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de ce nu le pastrezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea stie reteta de pantofi, iar tu esti foarte proasta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea stie retetele alea daca te intereseaza un pic