| MsGringer a întrebat:

Am niste tenesi albi converse si se murdaresc foarte repede.I-am spalat si cu dero, clor si sapun si tot nu se albesc asa cum trebuie.Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vopsea alba pentru incaltaminte.

| anss23 a răspuns:

Nu ai ce sa le faci, nu-i mai spala cu Clor si in niciun caz sa nu-i bagi in masina de spalat, dupa 2-3 spalari o sa arate ca naiba.Culoarea alba se murdareste foarte repede, oricat de curata ar fi dupa o spalare.

| Mădă0611 a răspuns:

Masina de spalat + detergent + balsam (pentru miros mai misto decat detergentul) + tenesi = love big grin

Răspuns utilizator avertizat