| vivteen a întrebat:

Am o fetita de 3 luni care de cateva saptamani mananca foarte putin, iar de 2-3 zile mananca numai in somn. Poate cineva sa ma ajute? Ati mai trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Daca este adevarat ce spui, are probleme cu creierul, dar mai bine mergi la un medic pediatru, te la mureste mai bine.Noroc si ai grija de fetita ta!happy

| paramore a răspuns:

In primul rand sa iti traiascahappydar iy dai numai piept? poate nu-i mai place tata, incearca sa-i dai si niste mancare preparata de tine de ex supa de legume mestecata bine, sau branza cu banana, sau biscuiti cu mar, sau iy pui in biberon lapte cu gris dar facut cu f. putin gris ca sa-i treaca prin biberon.incearca asa daca nu du-o la un doctor

| vilmaristul a răspuns:

Nu ai medic de familie sau un pediatru?

| myxolaryy a răspuns:

Ati incercat sa o duceti la un medic chiar daca e mica medicul va va recomnada sfaturi bune

| vivteen explică:

Am dus-o la medic si la al ei si am platit si unul privat...al ei a zis ca un bebe tr sa stea acasa, nu in spitale, parca o aduceam de placere la doctor, iar celalalt a zis ca are intoleranta la proteina de vaca. Dar nu are nici o sintoma a acestei boli- Ar trebui sa fac diaree cu mucus sau sange, sa aiba eruptii pe corp, sa aiba edeme la nivelul gurii...si ea nu are nimic din toate astea, doar ca atunci cand vine ora mesei refuza sa manance si incepe sa planga dac ii bag biberonul in gura.