| ApArEnTeiNsElAtOaRe a întrebat:

Am o intrebare, cand instalez Sims 3 imi cere CD 1 si nu imi apare cand dau brrowser, imi spune asa : " Setup could not find a file on the specified path or disk. Please check that the proper disk is ed or specify a new path " Asteptam foarte mult acest joc, si imi pare rau ca nu merge, ce pot face?

3 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Trebuie sa vada cineva acolo despre ce e vb. esti sigur pe cd? se pare ca PC-ul tau nu recunoaste cd-ul

| ApArEnTeiNsElAtOaRe explică:

Nu, ca este descarcat de pe net.
Si am bagat crakul.

| missmiley16 a răspuns:

Daca puneai crakul iti mergeawinking