| Forevăr a întrebat:

Am o intrebare : Cine are imvu hack free credits fara virusi :-\. Pls ajutati-ma puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Forevăr explică:

Am facut, acum fac cu conturi

| atomick a răspuns:

Am incercat siteu`l dar nu mergecrying

| Summerflake a răspuns:

Cel mai bine recomand sa iti faci o adresa de mail. pe ea faci yearbook pe care il conectezi la facebook, myspace si twitter. fa-ti un cont fals pe acel mai la cele 3. astfel ai 1500 de credite. 500 de credit pe zi mai exact. dupa care iti faci onoua adresa de mail, dar poti sa le conectezi la acelasifacebook twitter, ca sa nu ti le mai faci odatabig grin.

| xxxdayus1xxx a răspuns:

Http.//freeimvuhackcredits.com