| Ina014 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti.Care dintre poze cu domnisoare va place mai tare?

http://www.google.md/......tp?/imgres r:3, s:0, i:69

http://www.google.md/......tp?/imgres r:19, s:241, i:175

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Ştiu că sunt fată, dar voi răspunde şi eu la această întrebare, deoarece mă plictisesc îngrozitor.
Mie, mi se pare drăguţă fata din al doilea link, aia cu părul blond. După părerea mea, e mai frumoasă.

Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai vad ca baitei nu ti-au raspuns, dar mie imi place cea din al2-lea link.

| FadetoBlack a răspuns:

Uh... am să răspun şi eu, hehe, um... păi fata din primul link chiar e simpatică şi la fată, bine baieţii clar că pe cea din al doilea link ar alege-o happy dar eu cred că cea din primul link este pentru toată viaţa iar cea din a doua, doar pentru o noapte oh go on

| bloodyhell a răspuns:

Tu nu vezi ce grasa e prima nici un baiat nu ar alege asa ceva mai ales cand o compari cu blonda aia sexi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca sunt fata dar mie imi place cea din al 2 lea link dar si prima din primul link