| claudiea79 a întrebat:

Am o intrebare pentru barbatii; ce marca de stick folositi sa nu mai transpirati care este cel mai bun? multumesc

4 răspunsuri:
| claudiea79 explică:

Nu mai face fata pe caldurile astea in afara de mennen speed stick. acum 10 ani era bun.aum dupa 1 ora nu mai are efect

| katala a răspuns:

De acord cu @corinatone. este foarte foarte bun.

| resp3ct a răspuns:

Eu folosesc Mennen Speed Stick:D.
( http://www.megamarket.ro/Imagini/87072195m.jpg )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deodorant solid Body Series de la Amway, daca este folosit doar de o persoana ajunge cam 6-8 luni si costa 45 lei, dar merita pentru ca se mentine 48 ore, oricum daca nu esti multumit produsul se returneaza si primestii banii inapoi.