| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete:
Stiu ca e o intrebare prosteasca. dar cand suntenti "pe stop" si vreti sa mergeti la plaja si sa intrati in apa ce absorbante folositi?
in afara de ob-uri sau alte tampoane interne.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu prea ai alte variante in afara de tampoane interne. Imi pare rau.

lolita
| lolita a răspuns:

In acea perioada nu merg la plaja si prin urmare nici nu intru in apa. cred ca as sta tot timpul cu gandul la asta si nu m-as simti bine. din fericire locuiesc la mare si am timp sa merg cand vreau.

| cosima11 a răspuns:

Hmm. nu e prea bine sa mergi la plaja sau sa faci baie cand esti "pe stop". mai ales daca intri in apa, o sa iti curga mai tare si e cam nasol.am patit`o si nu mai risc. cel mai bine astepti pana iti trece, iar daca tii neaparat sa mergi, singurele care te pot ajuta sunt tampoanele interne.

| iza4ever a răspuns:

Pai nu prea ai alta posibilitate...hey vara e lunga ai timp de plaja, poti sa renunti la ea o saptamana sau cat dureaza la tine aceasta perioad