| Beyourself1245 a întrebat:

Sunt bune proteinele Pro Gainer?
As vrea sa iau si eu, fac sala de o saptamana.
Faza e, te afecteaza cu ceva aceste proteine si daca iti umfla muschii cu apa cum zic altii.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele se gasesc in: carne, branza, oua, nuci, migdale, caju, etc.

Daca eu mananc o friptura cu branza => mi se umfla muschii cu apa?

Sa le spui celor care ti-au zis asta ca sunt niste CRETINI redusi mintal.

| RobertMoon a răspuns:

Da, sunt bune, dar de ce simți nevoia să iei gainer după o săptămână când nici macar nu ți-ai obișnuit mușchii cu sala? În loc să iei un mass gainer mai bine mananci cum trebuie 3-4 mese pe zi deocamdată și mai bine ai lua o creatină și un BCAA.