| notziv8 a întrebat:

Am o mare problema azi am iesit cu prietenii in parc am facut pariu cu un prieten ca rezist sa ma traga de 30 ori pe piele ( aceea dintre nas si frunte stiti unde e... unde e mai moare ) mi-a facut semn si acasa mama a inceput sa imi zica ca sunt prost ca nu stiu sa ma impun si nu mai are incredere in mine ce sa fac sunt foarte suparat ok sa iti zica un parinte asa in fata e foarte greu... sad Ajutor funda am gresit eu undeva?

Răspuns Câştigător
| Misteriosulboschet a răspuns:

In primul rand cere-ti scuze. Spune-i ca a fost un simplu joc si ca nu se va mai repeta.Ai avut si tu un moment de slabiciune explica-i cu frumosul ca asa sunt copiii.Du-te la ea cu o moaca din aia de catel ploat si intrebo cu o voce tremuranda daca mai e suparata pe tine. Spune-i ca prietenii aia ai tai nu si-au batut joc de tine ci afost doar un joc spune-i ca le-ai facut si tu asa.Nu stiu e o situatie mai complicat Oricum succes si mie funda.

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Nu ai gresit, daca ai facut asta doar ca sa te distrezi, adica ca sa castigi pariul ala nu inseamna ca nu ai stiut sa te impui.Doar ca mi se pare cam stupid acest "pariu", adica denota ca esti cam copilaros, ceea ce nu e un lucru rau neaparat.laughing