| ___H7GY a întrebat:

Am o nelămurire...stăteam și mă gândeam. Până acum mi s-a părut anul 2023 ceva nou si interesant, dar acum in seara asta am avut un moment în care mi s-a părut că sunt în 2023 și că a trecut de foarte mult timp 2025. Că am pierdut momente importante. Credeți că e o presimțire legata de acești ani? Ce sa cred acum? Sunt speriata, oare am avut un atac de panica?

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Poate ai ațipit și ai visat ceva, sau pur și simplu te-ai gândit mai intens la viitor.