| lizy13 a întrebat:

Am o problema, imi tot apare pe ecran avertizari de virusi, am antivirus avast, il bag in carantina nu merge, il sterg nu merge, imi apare in continuare ce pot face?

2 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul. Alta varianta nu prea ai... Apoi instaleaza un antivirus mai bun si ai grija la site-urile pe care le accesezi ori ce stick-uri/CD-uri bagi in calculator (pot fii virusate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeaza de pe net "the best antivirus" si da rezultatewinking