| Twddy a întrebat:

Am o problema la jocul EmpireMt2. Eu intru in serverul Hero am launcherul tot dar am o problema cu el deci intru in el si imi da problema acceasta: Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. Ajutati-ma va rog mult de tot! Am umblat si la Config am incercat tot si nu imi merge ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma. Trebuie reinstalat Windowsu? Sau ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma. Am Windows XP Professional! Pentru ca alti imi zic pe Yahoo Messenger. Ca este de la Config alti de la Windows alti de la placa video va rog ajutati-ma. Astept raspuns.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall Twddy scrie pe net Empiremt2.eu.Si dai la prima (ferestra) si o sa iti apara un razboinic pentru (empiremt2) o fata pentru (aion) si ca un soldat pentru (linght2) dai la Razboinic si dai downlond. Dar il downlond-ezi in Empiremt2.eu ala care nu-ti merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajusteazati la datele jocului o sa fie un folder icont mt2 nume:config acolo ajusteaza ca sati mearga la calculator si dupa aia poti intra fara probleme, daca la logare in joc apare Server Down atunci inseamna urmatoarele:Lucreaza la sv, ai lag, iti merge netul greu, nai patch pentru joc sau sau acel empiremt2 downloadat de tine nu este bun.

Toate Cele Bune :

DegenerationX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waa fii cuminete si sugi pulaaa okkkk?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twddy depinde sunte multe solutii poate fi de la place daca da nu ai ce sa mai faci, dar totusi dai cea mai mica grafica la cfg. sau daca nu cum tia mai zis si inca cineva instaleaza de pe empire tot metinul mai bine. vezi tu, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bagama in id tau
id meu este sebicopilu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai descarcat launcheru imi zici si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faret, ai placa video prea mica si-ti trebuie 2, 3 placute de memorie video(RAM),,, da nu-i prea ieftin, o placuta costa cel putin 100 lei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati o placa video mai mare ca de asta nu iti merge ai placa video prea mica!

| TheLord a răspuns:

Ce placa video ai? daca e de 64... e bun dar daca e de 32 nu e deloc bine...si incearca sa reinstalezi si windowsuwinking mult noroc

| geanybosu a răspuns:

Ma daca imi zici de unde ai loat empiremt2 eu iti dau raspunsul!