| Lollipop_5403 a întrebat:

Am o problema! Nu stiu intre ce sa aleg: un telefon nou sau osuper excursie cool de 3 zile (130 lei). Help me!

Răspuns Câştigător
| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Hmm. thinking nu e genu` meu, dar eu as alege excursia straight facepentru ca o sa iti ramana o amontire excelenta big grin. si eu am un telefon exact ca ala, si se descarca f f repede, in 2 orestraight face.

7 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

Buna!
Nu ne-ai spus unde este excursia si ce fel de telefon.
Eu as alege excursia daca este intr-un loc in care imi doresc de mult sa-l vizitez sau daca stiu sigur ca ma voi distra si ca merita sa renunt la telefon ca sa ma duc.
In cazul in care telefonul este mai performant si excursia nu este intr-un loc prea placut, as alege mai degraba telefonul.Acum depinde si daca ai tu nevoie de telefon [ poate ai unul putin mai vechi ] sau daca chiar trebuie sa te duci in excurie [ ma refer sa fie un capriciu de al tau ]. Gandeste-te bine si pune in balanta avantajele si dezavantajele unui telefon si o excursie.Te pup

| LoL a răspuns:

Draga o excursie poti oricand sa o organizezi sau sa castigi din nou dar depinde ce fel de telefon este daca e o panarama mai bine alegi excursia dar daca e un tel misto scump si fff bun nici nu ar mai trebui sa te gandesti

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Ty (thank you) Lollipop:*

| Lollipop_5403 explică:

Sorry. Nu am dat detalii... :-)
Excursia e in Retezat, 2 nopti cazare, 6 mese, 3 zile. Vom face alpinism si alte chestii fff interesante.

Telefonul: Lg 502 cookie

| Lollipop_5403 explică:

Atunci voi alege excursia! Multumesc EmoGirl si celorlalti! :-)

| Lollipop_5403 explică:

Voi da fundita lui EmoGirl si puncte celorlalti.
Pa!

| Lollipop_5403 explică:

EmoGirl avea dreptate! Azi m-am intors din excursie si a fost super fain! Am facut ''traversare'' peste Cascada lolaia cu o franghie pe care te lasi!
Am stat la Cabana lolaia! Intrati pe www.adeona.ro

Pa!