| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si as vrea sa va aud sfaturile/parerile. Am in clasa o fata (suntem a 11-a) care ma displace foarte foarte mult si a determinat-o pe profesoara de biologie sa ma persecute, pentru ca face meditatii cu ea, si din aceasta cauza imi da note mici, intrebandu-ma ce nu este in manual sau caiet, mai ales ca profilul meu nu este pe biologie, ma deranjeaza treaba asta foarte mult si ma revolta. O solutie cum ar fi sa anunt/spun dirigintei, directorului cade, pentru ca "profesorii au intotdeauna dreptate si elevii nu".(deci nu are rost, ii doare in cot, si apoi ma persecuta si ei, cum au facut si cu altii)
As vrea o solutie care sa fie la mana mea si care sa depinda de mine, fara ajutorul oficialitatilor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inveti tot, si cand iti corecteaza gresit testul, ii arati caietul si manualul.
O alta metoda ar fi, sa folosesti neologisme care nu tin de biologie, astfel incat sa o bagi putin in ceata... alta idee nu am

1 răspuns:
| vampir004 a răspuns:

Asta e, mergi mai departe