| TraficantDeVise10 a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum s'o rezolv.Sunt clasa a 8a si in scoala am un profesor de istorie care parca ar avea ciuda pe mine:isi bate joc de mine in public, nu ma lasa sa stau in pauze cu cine vreau eu, imi da note mici si ca si cum nu ar fi fost de ajuns, acum imi e si diriginte, ca fosta a plecat.

M`a mutat din banca si m`a pus chiar cu cine nu`mi doresc. Dar faza uimitoare acum urmeaza:e fiul nasei mamei mele.Deci eu chiar nu`mi pot da seama de unde ii vin ideile astea de ce sa`mi faca.

Ce ma sfatuiti sa fac? Sa risc sa-i comentez sa-i fac in ciuda ca sa-i demonstrez ca nu ma tem de el, dar sa risc sa iau note si mai mici sau sa tac si sa inghit inca 2 luni?

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Sa stii ca povestea ta e tare laughing,eu zic sa inveti la fiecare ora a lui si sa incerci cat mai mult sai faci pe plac, poate acum te enerveaza chestia dar peste cativa ani vei rade de asta, si oricum 2 luni nu-i chiar o eternitatewinking