| anonim_4396 a întrebat:

Am parul lung, cam pana la cot si merg sa`mi tund varfurile ca sunt arse, dar as mai vrea sa`mi fac ceva. Puteti sa-mi dati modele de tunsori pentru par lung care va plac si as putea sa`mi fac?

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Eu ma fost tunsa pana acum: filat, filat cu breton, filat mai drept, filat mai ondulat, bob nu prea accentuat, bob filat, bob intr-o parte mai lung si intr-una mai scurt, bob cu breton, iar acum sunt bob foarte accentuat

1 răspuns:
| lung10 a răspuns:

Incearca sa iti faci una din tunsorile lui Nicki Minaj laughing