| DeadAlready a întrebat:

Am pierdut telefonul cu cartela acum 2 ani, in prima saptamana dupa ce l-am pierdut cand sunam iera inchis, acum dupa doi ani, m-a sunat cineva pe numarul acela vechi si a raspuns o peroana, sa fie cineva care a gasit telefonul sau?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil persoana care a gasit telefonul a aruncat cartela, nemaifiind incarcata ea a expirat si, dupa o vreme, operatorul de telefonie a realocat numarul.

3 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Tot ce-i posibil, daca nu ai anuntat atunci sa blocheze cartela.

| adellina a răspuns:

Poi sunt doua varinte:

1.Ar putea fi cum crezi tu
2.Numarul acela ar fi putut expira. iar dupa ceva timp ar aparea iar. daca intelegi ce vreau sa spun.nu stiu cum sa iti explicstraight face

dar totusi, incearca sa iei legatura cu acea femeie sa vezi ce iti spune eahappy

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, posibil sau chiar o altă persoană.
Pa, pa.