| katherine585 a întrebat:

Am primit o carte Pe jumatate moarta de Kim Harrison, iar pentru ca eu mai am inca una as vrea sa o ofer oricarui de pe site. Nu, nu vreau sa organizez concursul pe blog. Asa ca primul care scrie aici orice, dar propozitia sa aiba mai mult de 10 litere primeste cartea. Cel care castiga ii voi trimite e-mail meu ca sa imi trimita datele.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De ce nu iti intrebi prietenii daca vor acea carte? Mi se pare interesanta, dupa nume, deci nu neg ca mi-ar placea sa o primesc eu

| thegatekeeper a răspuns:

Am vazut acum ceva timp cartea intr-o librarie din orasul meu si chiar mi s-a parut interesanta (am citit rezumatul de pe coperta). Prin urmare, mi-ar placea sa o am, daca tu vrei sa o dai.

Răspuns utilizator avertizat