| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme in a alege categoria pentru ca e ceva trist.Ma duc dimineata la spital dimineata ca aveam un cumnat la terapie intensiva pe care-l stiam toti spre a-si reveni fara probleme.Acolo ni s-a spus deodata ca a decedat de noaptea. Eu m-am uitat cam tirziu spre harcioaga care o luase vertiginos spre pamint in lesin.Am scos-o imediat din starea aia(nu conteaza cum)si dau telefon la sotia lui care astepta dupa spusele medicilor sa-l gaseasca mutat pe sectie in salon.Cind am vazut ca habar n-are si se pregatea sa vina la spital in "vizita"am cerut baiatul caruia i-am explicat clar dar nu prea mai raspundea ca era in lesin usor si el pina m-am enervat si am tipat;-Bai cu voi ajungem sa fim ingropati de primarie. Dupa ce ca i-am scos din starea asta si i-am dus si prin oras sa obtina certificatele toate s-a suparat nepotul pe mine ca de ce am tipat asa.Am gresit cu ceva?

1 răspuns:
| Tina_8277 a răspuns:

Nu, dar unii nu inteleg. Poate erau prea tristi pentru a te intelege.winking