| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Am si eu doua intrebari mai mult din curiozitate nu pentru ajutorbatting eyelashes care este melodia voastra preferata? si care este actorul|actrita care va place cel mai mult? puteti sa si argumentati daca vretihappy

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Am multe melodii preferate care imi amintesc de momente frumoase din viata mea.Printre preferatele mele se numara:
Voltaj Vara trecuta
Hallelujah - Kate Voegele
Florin Chilian Zece
Avril Lavigne - Innocence
Dj Andy feat. Stella - Freedom
Sasha Lopez feat Anda Adam - Madam

Johnny Depp este actorul meu preferat deoarece imi place cum da viata personajelor interpretate.Este un actor minunat! De asemenea imi plac: Orlando Bloom, Renée Zellweger, Cate Blanchett, Hugh Jackman, etc.

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Melodia preferata? Sincer imi plac mai mult... dar una din preferatele este dont bother-Shakira.
Actrita mea preferata este Jennifer Aniston.

| ank a răspuns:

Nu am o melodie preferata., de fapt am mereu dar numai ca se schimba foarte deslaughing de exemplu melodia mea preferata de acum este Nick Kamarera feat. Mike D- Thailandasmug dar o sa fie preferaa pana maine cand o sa aud alta mai bunabig grin
cat despre actorul preferat.imi place ff mult orlando bloom, dar si johnny depp love struck sunt cei mai tari

| ChristinaO a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Hi0xyltOwc0 - una din melodiile preferate, ca am prea multe
actor/actrita preferata, nu am avut niciodata.:D

| anca_2642 a răspuns:

Pai, am 2 melodii preferate: JUstin Bieber- Never say Never si Christina Aguilera - You Lost me. Actorul preferat? thinking Cred ca JOnny DEpp dar si Rob. Pattinson si actrita preferata...pai sa vedem.thinking sandra bullockbig grin

| by3nkwtssa a răspuns:

Melodia mea preferata este radio killer-be free si actorul wiliam levy...melodia e faina si actorul frumos fochappyfunda acumbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata este History(Michael Jackson) http://www.youtube.com/watch?v=JVZkhBL679U. Imi place pentru ca suna foarte bine si pentru ca e energica.Actorul meu preferat este Arnold Schwarzenegger.Admir foarte mult naturaletea de care da dovada de fiecare data(parca filmul ar fi chiar povestea vietii lui), ceea ce-l face un actor foarte bun(cel putin in ochii mei).