| patricia_8129 a întrebat:

Am si eu nevoie de voi iubesc un baiat care imi facea sperante ca si el ma iubeste ne intalneam ma saruta ma lua in brate si astaseara l-am imtrebat ce are de gand cu noi si mi-a zis ca nu exista noi si nu simte nimic pentru mine. Oare de ce ma saruta si venea la mine eu il iubesc enorm de mult crying( totul s-a terminat si ma doare complet sunt confuzacrying

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Doar s-a folosit de tinewinkingArata-i ca nu-ti pasa si se va intoarce el la tinewinking

| patricia_8129 explică:

Am fost si de 3 ori la el acasa nu stiu ce sa mai zic sad

| LoOLyTaAh a răspuns:

Un vagabond eu zic sa il lasi in pace si sa iti vezi de viata da sa cauti pe altcineva ca idioti dinastia gasesti ls tot pasul

| forspeedx a răspuns:

Pai depinde si ce fel de sarut, oricum am avut si eu asa o situatie numai ca fara sarut, la fel ma lua in brate ma servea cu inghetata dar nu a fost nimic intre noi de fapt si aveam sperante daca a zis ca nu este viitor cred ca o face porsisiplu prieteneste si poate e dor o simpatie nimic mai mult din partea lui cel mai bine e sa te concentrezi asupra unui alt baiat si sunt sigura ca el va fi gelos si va intelege ce a pierdut ),.). Bafta!