| pusik a întrebat:

Am si eu o intrebare sa imi spuneti si mie de ce sunt atatea case golae cand sunt atatia oameni pe strada?

Răspuns Câştigător
| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Pentru ca Basescu e zgarcit, in curand acele case vor fi daramate sau vandute si bani pe ele cine le i-a? Basescu cel mai lacom. Funda?

2 răspunsuri:
| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Thx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru ca oameni au facut case si acum nu au cum sa le intretina merg in strainatate si muncesc pana nu mai stiu iar oameni sunt pe strazi pentru ca ''domni''nusti politicieni nu mai au mila nu stiu cum sa aiba cat mai multi bani ar fi in stare sa omoare oameni doar ca sa se duca ei in vacanta pe la munte cand oameni fac greva si ies te strazi pe ei i dor in*** de noi