| EllyCA a întrebat:

Am si eu o intrebare! voi cum va petreceti timpul liber?

4 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Cum crezi sa iti petreci timpul liber? Pe TPU, mai citeste o carte buna, plimbare prin oras, un gatit, o baie in doi.Noroc!

| nobody_9468 a răspuns:

La mine e ceva de genul:cu pritenii pe strazi, printre blocuri, in parc; pe la cate o prietena acasa sau ele la mine; dormind; cititind carti/reviste; gatind mancare; incercand noi stiluri de machiaj; desenand anime; facandu-mi planuri cum sa-mi cuceresc cea mai recenta victimalaughing.

Bafta.

| Pinky_1922 a răspuns:

Pai depinde de ce anume am chef sa fac la momentul respectiv.
De exemplu poti citi o carte buna, te poti uita la un film iesi pe afara cu prietenii...sunt o groaza de lucruri de facut mai ales in vacantatongue:X

| selenutza00 a răspuns:

Citesc o carte buna, la prieteni, la TV, la calculator,... si multe altele...