| ELAndrei a întrebat:

Am si eu o problema.Am dat cu pumnu in perete(nu va spun dc, nu cont asta)iar chestia este ca ma doare doar degetu mic si e umflat si putin vanat in palma. Oare este rupt sau doar umflat? De miscat pot sa l misc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GaByTzU_5045 a răspuns:

Este ori sclantit ori doar umflat, daca era rupt numai scriai acu asta si deja erai la spital laughing, ai febra? daca ai febra e clar rupt!

| Oana_9612 a răspuns:

Nu este rupt! Daca era nu-l mai miscai! Si nervii nu te ajuta la nimic, iti zic din experienta. O sa-ti treaca, relax.