| Blackwoman27 a întrebat:

Am si eu o problema am un pisic si vreau sa-l invat sa ste noaptea in casa dar el pe la 1-2 noaptea incepe sa miorlaie mereu

Si el se duce prin curte de se plimba si nu mai vrea inauntru sub orce critica!

Ce sa-i fac?

Ca doar in casa sta nu mai in pat confortabil

Si nici ziua nu sta prea mult daca sta in casa mai multe de 30 de minute e sarbatoare tot miorlaie afara

Iar in cele 20-30 de minute ii trebuie acordata nu mai lui atentie ca daca nu placa si mai repede

Ca de exemplu cand imi scriu nu-l pot mangaia si se tot miorlaie mama il alainta excesiv dar in casa nu vrea sa stea

Va rog ajutati-ma!

nu stiu ce sa fac!

Am mai avut asa un pisic dar cand era in casa dormea in pat si pana seara

Si nu miorlaia dar acesta...

Multumesc anticipat!

Am mai pus aceasta intrebare si mai devreme sper ca acum sa primesc cxat mai multe raspunsuri am uitat sa va spun ca nu are de cat 3-4 luni:
Uitati aici o poza cu el:
E:\DIVERSE\Diverse\eLeNa~\65.jpg(copiati linkul` si puneti-l in bara si veti vedea poza)

1 răspuns:
| dayanaa a răspuns:

Eu zic ca trebuia sa l inveti de micwinking acum deja e prea mare sa l mai poti obisnui