| LiOr a întrebat:

Am silueta in forma de para si nu-mi place. Am fundul imens si bombat, solduri late si sani mici. De ce ma ingras numai la fund si la sani deloc?crying Am 14 ani si vreau sa-mi ziceti ce metode stiti ca sa imi creasca sanii mai mari

1 răspuns:
| emmyiulian a răspuns:

La 14 ani esti in crestere, sanii cresc pe parcurs iar pentru fund trebuie sa ai grija sa nu se faca foarte mare, eu unu stiu ca atunci cand incepi viata sexuala te dezvolti mai mult sau mai putin, depinde de persoana