| Skylerx a întrebat:

Am un cont pe google videoclipuri si am un blog. Acum nu stiu cum sa pun pe el videoclipuri. Ma mai gandesc intre timp si ma ajutati si voi. Dau fundita la cel mai corect raspuns, asta dupa ce il incerc!

Răspuns Câştigător
| Mew Mew girl a răspuns:

Pai te ajut eu! Intri pe youtube si dai click pe videoclipul care iti place si apesti pe partea dreapta a mouse-lui si o sa-ti apara cateva optiuni. Tu sa apesi pe copy embed html iar dupa aceea intri pe blogul tau si alegi locul unde vrei sa il pui. Dupa ce l-ai ales dai click pe partea dreapta a mouse-lui pe paste si gata! Sper ca ti-am fost de ajutor! Papa!