| ZiGGer a întrebat:

Am vazut că pachetele de marlboro roșu,marlboro gold au un cod în pachet, am încercat sa le pun pe site dar nu pot fi puse pe site.Nu știți există vreo promoție sau unde le pot pune?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Codurile pot fi introduse pe site (ti se poate cere crearea unui cont) sau prin sms. Asigura-te, insa, ca acea campanie mai este valabila (scrie pe pachet sau in regulamentul online cand se incheie concursul).
Si eu am castigat o punga de Lays in 2018, dar promotia era pana in decembrie 2017. Asa ca...
Nu e exclus sa fi patit si tu la fel. happy Vezi cand expira campania. Poate esti in afara ei.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu promotia s-a incheiat pe 11 decembrie 2017. Alta pe anul asta nu stiu sa fie, deocamdata.