| TrendyHedgehog a întrebat:

Am vazut ieri primul ep din shake it up! era o melodie cand s-au dus Rocky si Sissy la showul ala atunci cand a dansat rocky. Zicea ceva de genu give me one more... Mia placut la nebunie melodia si as vrea sa imi spuneti cum se cheama si cine o canta. Dau fundita si >votVa rog mult.(nu era melodia lui selena gomez shake it up)

4 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Shake it Up-Our generation
http://www.youtube.com/watch?v=oWMmpBvlCzs

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Shake it up-watch me funda?

| jbAndreutza a răspuns:

Cred ca o canta Tracy Chapman... nu stiu sigur big grin Sper ca te-am putut ajuta