| Mamicaaa a întrebat:

Am vazut un film de groaza si acum imi este frica sa stau si singura in casalaughing si stiu ca nu e real dar asa sunt eu laughingce sa fac ca sa nu imi mai fie frica?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Te uiti prea mult la filme nepotrivite

2 răspunsuri:
| kimmy7 a răspuns:

Heii=]. Spune-i mamei tale sa cheme un preot sa slujeasca casa. Asa e cel mai bine crede`ma :*

| Mamicaaa explică:

Nu cred laughingpentru ca cu lanterna era tati laughing si apa dupa jos era suculetul cristinei laughing scuze pentru intrebarea asta ...sa rezolvat laughing