| Alinnnnnna a întrebat:

Am visat ca ma marit, dar eu nu am acceptat...cine stie ce semnificatie are visul meu?sad

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ti-e teama ca nu vei fi aprobat sau acceptat intr-o anumita situatie, descrisa de vis; limite impuse, frustrari, ti-e frica sa actionezi de teama esecului, fugi de responsabilitate, nu esti lasat sa faci ce ai dori, perioada cu multe constrangeri.
http://www.cevisez.ro/interpretare-vis-refuz-v1251.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

felicitari Imperia , traiesti cu acea teama de care vb imperia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

felicitari Imperia, traiesti cu acea teama de care vb imperia