| Raulsass a întrebat:

Am visat odata ca era ziua si odata vine un potop. parintii mei si sora mea se innecasera (am scris bine? ) si numai eu am ramas. m-am urcat pe bloc si am strigat la cer : " De ce mi se intampla asta? Nu vreau sa mor! " si dintr-o data apele au secat... ce inseamna? Raspunsuri serioase! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Bună,nu înseamnă nimic din fericire, potopul a fost de mult pe timpul lui Noe, iar Dumnezeu a jurat că nu va mai distruge lumea prin apele unui potop,prin acel potop, Dumnezeu a distrus acea lume care nu sa căit de faptele ei, așa va face și acum, deoarece lumea s a înrăit și înstrăinat de Dumnezeu.

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Vise de noapte - nu te speria

| Andrada003 a răspuns:

Buna! Sa sti ca nu ai de ce sa-ti fie frica! E un vis.Pana si eu am mai visat vise urate.Prrobabil a fost in imaginatia ta.Pa pa!

| Andrada003 a răspuns:

Buna! Sa sti ca nu ai de ce sa-ti fie frica! E un vis.Pana si eu am mai visat vise urate.Probabil a fost in imaginatia ta.Pa pa!

| sorinL1 a răspuns:

Eu odata am visat ca am castigat la loto.