| KhloeAfterDark a întrebat:

Am vreo 20 de lei si i-am comandat gelul de dus cu mere in forma de bradut verde din catalogul Avon mamei mele pentru Craciun. Banii mei nu-s multi, ce sa ii mai iau, sa se incadreze in bugetul meu de copil de 11 ani?
E primul an in care ii iau cadou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am tot 11 ani si zic ca trebuie sa o intrebi ce ar prefera si tu ii vei cumpara... ontacreaza-ma pe nichita_cristina23@yahoo.com

| aadelaydaa a răspuns:

Pai poti sa- i cumperi o felicitare sau ceva facut de tine mamelor le place asta pa te pup!