| liaiv a întrebat:

Am windows 7 si imi apare mereu mesajul ca Trebuie sa instalez flash player dar adobe nu e compatibil.Am gasit indicatia
"Pentru o utiliza Flash Player pentru un vizualiza Conţinutul Flash ONU pe 64-bit sistem de operare, Trebuie sa executaţi ONU, browser-ul pe 32 de biţi."... problema este ca nu stiu cum...

4 răspunsuri:
| danutzsan a răspuns:

Sfatul meu este să schimbi windows 7, cu altceva, vista sau xp-ul, windows 7 este un surogat este la început si nu este încă stabil, o să ai tot timpul probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danutzsan : sa schimbe win 7 cu vista? esti dus frate
yuly: sa mearga bine win7 iti trebuie 4 G RAM

| yuly_2074 a răspuns:

Este in setar
auzi ca placi imi trebuie ca sa imi bag windous 7?