| antonia09 a întrebat:

"Anul nou… o bucurie
Viata toata sa va fie!
Bani, masina, fericire,
Sanatate si iubire.
Nu-i de-ajuns sa le doresti,
Tipa, lupta, da din coate,
Asa le obtii pe toate!"

LA MULTI ANI! implinirea tuturor dorintelor si multa sanatate.
Celor care isi serbeaza astazi onomastica LA MULTI ANI!

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Aho, aho prieteni dragi,

Stati putin si ascultati

Maine anul se noieste

Luz va doreste

Mult belsug si sanatate

Numai reusite-n toate

Ce sa va aduca anul

Norocul sa umple carul

Pace si bucurie

Sanatate si iubire! La multi ani!

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc pentru urari, la fel si tie.La multi ani celor ce isi sarbatoresc astazi ziua numelui!

| elena a răspuns:

O lupta este viata, deci te lupta!
Multumesc de urari. Un an mai bun decat cel care a trecut... oare asa va fi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc de urari! Sa speram ca anul care a venit va fi un an mai bun! Multa fericire si sanatate la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat treaba cu succesurile; sa aveti succesuri multe, s-aveti bani, s-aveti ce f...rige.LA MULTI ANI.

| ela_4433 a răspuns:

Multumesc pentru urari si tie acest an sa; ti aduca sanatate, bucurii si multe impliniri LA MULTI ANI"