| GeorgianaMadalinaa a întrebat:

Are cineva idee de ce pentru branșament la gaze prin firma Avi Prod Grup Constanta se sapă de doua ori pentru a face legătura la rețeaua de gaz?

2 răspunsuri:
| Mirela_Petruc_1969 a răspuns:

Pentru ca sunt o firma de fantome, care conform contractului de munca nu au voie sa dezvaluie unde isi au sediul in Constanta. Se tem ca vor fi scalpati de oamenii dezamagiti si obositi sa lupte pentru o ndnorocita de autorizatie. Eu, personal, am cunoscut un angajat de-al lor din Constanta, de prin R.Moldova dupa accent, care era catastrofal de prost dar si de ingamfat pe masura.

| GeorgianaMadalinaa explică:

Da așa este din păcate pe banii noștri suntem tratați ca ultimii oameni.