| NoName2016 a întrebat:

As vrea sa imi fac o noua pagina de facebook, dar nu stiu ce nume sa-i pun ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Exista o vorba inteleapta care spune ca doar oamenii plictisitori se plictisesc happy
Timpul e pretios si limitat, dupa ce a trecut nu il mai poti recupera.
Gaseste-ti si tu un hobby (fotografie, fa-ti un blog, picteaza, danseaza etc) dezvoltate personal (invata o limba straina, citeste), fa chestii utile (teme, curatenie inclusiv prin dulapuri), stai cu rudele, crede-ma o sa aprecieze, suna rudele sau prietenii cu care nu ai vorbit demult sau relaxeaza-te, uite-te la un film, serial, citeste o revista, mergi la plimbare.

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Alandala. E bun? Zi si tu despre ce e pagina ca sa iti putem da un raspuns util ca asa pot sa iti zic orice cuvant si nu te ajuta cu nimic.