| Aliyaa a întrebat:

As vrea sa mi iau un laptop nou am gasit un model si vreau sa va cer parerea despre el daca merita sa l achizitionez :http://www.altex.ro/....../index.jsp
ce parere aveti de placa video e buna pentru jocuri (in special sims 3)
deci vreun un laptop pentru:-jocuri, net, mess, muzica, filme. ce plusuri si ce minusuri are acest laptop?;)

Răspuns Câştigător
| mrsolo a răspuns:

Placa video e buna pentru jocuri dar sti ca laptopurile nu prea sunt facute pentru jocuri, eu zic ca un plus ar fi hardu si memoria, si un minus ar fi frecventa procesorului! Dar cred ca va face fata cerintelor tale!