| ZxPoox a întrebat:

As vrea sa stiu ce carti cu vampiri v-au placut cel mai mult si sa-mi spuneti si de ce. Daca puteti, vreau si niste linkuri unde le pot cumpara happy. Dau funda tongue

3 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Cel mai mult mi-au placut cartiile din colectia Twilight. De ce? Pentru ca sunt foarte interesante. Ti le recomand cu caldura. Sunt 4 volume momentan:
- Amurg
- Luna Noua
- Eclipsa
- Zori de Zi
Daca ai auzit de Twilight, daca ai vazut macar cateva parti, vreau sa iti spun ca romanul "Zori de Zi" este cel mai bun din toata seria. Eu nu m-am plictisit deloc, am terminat cele 750 de pagini repede. Este interesant, daaca stii povestea.
+ Mai sunt cartile din seria "Jurnalele Vampirilor", dar nu le-am citit.
Succes!

Pa, pa.

| Shinen a răspuns:

Buna din nou.
Linkuri nu am, scuza-ma dar le poti gasi in orice librarie.
Pa, pa.

| Aberdeen a răspuns:

Incearca seria casa noptii(P.C Kast) are vreo 9 volume, si crede-ma ca merita, pentru simplu fapt ca te va tine in suspans de mai multe ori in timp ce o vei citi

P.S:eu sunt la volumul 3 :D

http://www.procarti.ro/? submited=1&O=search&keywords=casa+noptii&x=0&y=0