| TrendyHedgehog a întrebat:

As vrea sa stiu daca voi credeti in destin.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Destinul nu avem cum sa il stim deci nu ai cum sa crezi in nimic laughing totul depinde de decizia pe care o iei azi si ce va fi maine tu stii

6 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Nu exista destin! Viata si-o face omul cu mana lui!

| emaalexandra97 a răspuns:

Da, eu cred, pentru ca totul se intampla de la el.

| Moni. a răspuns:

Ceva este pastrat si pentru noi de catre Dumnezeu...Destinul exista, ce vrea El asa se intampla.
Parerea meahappy

| Ruby_9452 a răspuns:

Nu exista destin. Daca stai la marginea unei stanci ce faci te arunci sau nu.Depinde de tine.Nu va veni nici o forta nevazuta sa te impinga sau sa te ia de pe marginea stancii.

| catalinradu92 a răspuns:

Eu cred in destin dumnezeu ne-a dat fiegaruia un destin

| catalinradu92 a răspuns:

Da cred in destin de exemplu eu mi-am dorit sa merg in japonia si uite ca am fost asta inseamna destin