| Cataa9 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare...
Ce inseamna cand visezi noaptea bani? Mai degraba monede.
Am cautat si pe net. dar sunt pareri diferite.
Ce-mi puteti spune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ai visat acele monede, daca le-ai visat vazand capul de pe ele o sa ai parte de vesti proaste foarte multe, iti indica ca te-ai aventurat intre barfe si poate ca vorbeste gura fara tine prea mult.
Daca insa vedeai pajura, pune-ti un bilet la loterie, apoi de asemenea ai putea sa urmeze sa iei decizii multe, gandeste-te bine orice ai face, bafta!

1 răspuns:
| angela111 a răspuns:

Cica daca visezi bani ( monede sau bancnote) inseamna vorbe. Adica cineva te vorbeste ( de bine sau de rau ). Toti cei batrani care stiu ce inseamna visele iti vor da acest raspuns. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?