| DedeDedycz a întrebat:

As vrea si eu un regim de slabit care sa nu includa pastile

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

3 lucruri conteaza: dieta si exercitiile si somnul. Dieta te ajuta sa slabesti, exercitiile tonifiaza(sa nu ramana vergeturi, celulita s.a.) si somnul, putini stiu asta, le pune in valoare pe celelalte 2; enzimele/hormonii responsabili de slabit actioneaza in timpul somnului, daca nu dormi dieta si exercitiile au fost degeaba.
In dieta sunt 2 reguli importante: respecta 3 mese pe zi si mananca pana esti 80% plina, nu mai mult(nu mai putin fiindca nu vei mai avea forta pentru exercitii si vei fi tentata sa manci mai mult la urmatoarea masa). Pentru exercitii un singur lucru conteaza:sa-ti pui o tinta(la inceput e destul 2-3 minute) si sa o respecti cu orice pret.Hope I helped.happy

| Dany3 a răspuns:

Http://www.formula-as.ro/......lanck-9189
Asta e ce mai buna dieta dar daca nu iti convine (cai putin cam grea) cauta pe google diete de slabit si gasesti de toate