| anonim_4396 a întrebat:

Asa-i ca cei mai tari oameni de pe pamant sunt psihologii?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Eu ma gandeam ca sunt psihopatii, acum serios, ei sunt singuri care nu au de dat explicatii pentru ceea ce fac.

| gemeni6226 a răspuns:

Cei mai tari oameni sunt aceia care isi pastreaza sanatatea mentala si fara psihologi.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu, Freud.

| 393Dan a răspuns:

Multi din ei sufera am azit sau ca se incarca cu problemele fiecarui pacient si cu timpul ii epuizeaza moral. Eu cred ca cei mai tari sunt businessmanii care opereaza cu zeci si sute de businesse o data. Ei nu pot sa se lase moi sau influentati de nimic, ca de nu isi scapa afacerile de sub control si se duce totul de rapa.

| ambicio a răspuns:

Eu zic că depinde de ce fel de pshiholog. Dacă e unul care învață lucruri noi și după, în sensul că nu se oprește la cunoștințele din facultate, atunci da, sunt cei mai tari.

Răspuns utilizator avertizat