| CrucifiedCountess a întrebat:

Asculti muzica rock/metal? Ce trupe?

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Tot ce misca.in ultimul timp rammstein.

19 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Da, normal ca da. Ce imi vine pe moment!

| Dara a răspuns:

Bon Jovi, U2, Queen, Metallica, Pink Floyd. Imi place la nebunie "Mama I'm coming home" - Ozzy Osbourne.

| CrucifiedCountess explică:

Asta ascult eu.trebuia sa zic de la inceputtongue
Arch Enemy, Amon Amarth, Amorphis, Arc Gothic, Betray My Secrets, Cradle Of Filth, Crematory, Children Of Bodom, Cemetery Of Scream, Chalice, Cultus Sanguine, Candlemass, Dimmu Borgir, dacarua, Demons&Wizards, Dispersia, Deftones, E-Nomine, Eluveitie, Evanescence, Green Day, Hanzel Und Gretyl, Iced Earth, Kamelot, Kidneythieves, Lacuna Coil, Mandragora Scream, Muse, Morgana LeFay, Nightwish, Ordo Rosarius Equilibrio, Papa Roach, Praf In Ochi, Placebo, Rammstein, Sepultura, Sonata Arctica, Soulfly, Spectral, System Of A Down, Static X, Therion, The Kovenant, Tarja Turunen, Thalarion, The sins Of Thy Beloved, The Project Hate MCMXCIX, Ultima Candela, Within Temptation, Witches And Vampires, Xandria

| littlesunshine a răspuns:

Dark Lunacy, Crematory, Brujeria, Decide, Deimos, Dimmu Borgir, Eluveitie, Epica, Grimegod, God, Haggard, Lake Of Tears, Metallica, SOAD, Moonspell, Scorpions, Motorhead, Rammstein, Rotting Christ. /m

| FearNoEvil a răspuns:

Iced Earth, Lake of Tears, Candlemass, Children of Bodom. Acum ascult Kopriklaani - muzica numai buna sa tragi o bauta cu prietenii. laughing

| dreamerlainen a răspuns:

Da, ascult!
La fel ca si Zbenguici, ascult ce imi vine. Acum ascult si cant "Too much love will kill you", Queen.

| guess_who a răspuns:

Ascul paramore-decode
si aia ana johnsson- still, i`m stupid, cuz i can si little angel tongue

| prettyodd a răspuns:

Da.
Queen, Pink Floyd, Soad, Nightwish, Ac/Dc, Metallica, Bon Jovi, Aerosmith, Rolling Stones, Green Day, Panic at the Disco, The Beatles, etc.

| retrogrobian a răspuns:

Http://metalsucks.blogspot.com/ :))
Acum, lasand gluma la o parte, nu era "Arc Gotic", fara H?

| julie a răspuns:

Da...la greu.depinde de starea de spirit in general... da de obicei ascult nightwish, evanescence, tarja, epica, scorpions etc.

| blackkrose a răspuns:

Da.
Poets of the Fall, Evanescence, HIM, Nightwish, Disturbed, Metallica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaa. e super muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megadeth, Skid Row, Def Leppard, Nickelback, Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Ac/Dc, Iron Maiden, Nightwish etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Three days grace, amberlin, within tempttation, nevada tan, linkin parca, 30 seconds to marsapocaliptica, good charlotte, breakin benjamin, cinema bizarre, billy talent, drowning pool, sunrise avenue, green day, the rasmus, killswith engage, paramore, red, sum 41, theory of a deadman.pwwwwwwwwwwwp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amorphis, Sentenced, Eluveitie, Nightwish, Moonspell etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ascult.
Him, Rasmus, Nightwish si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nightwish, Ac/Dc, Scorpions, Motorhead, Rammstein, Metallica, Bon Jovi, Rolling Stones, Green Day, paramore, Arch Enemy, Amon Amarth, Amorphis, Arc Gothic, Betray My Secrets, Cradle Of Filth, Crematory, Children Of Bodom, Cemetery Of Scream, Chalice, Cultus Sanguine, Candlemass, Dimmu Borgir, dacarua, Demons&Wizards, Dispersia, Deftones, E-Nomine, Eluveitie, Evanescence, Sepultura, disturbet, linkin parca, Megadeth, Skid Row, Def Leppard, Nickelback, Black Sabbath, Led Zeppelin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TRUDA, Dimmu Borgir, Children of Bodom, Arch Enemy, Cannibal Corpse, Megadeth, Destroyer 666, Nevermore, Cargo, Vita de Vie, Scar Symmetry, KoRn, Slipknot, Dissection, Watain, Dark Funeral, Innergrave, Gorgoroth, HIM, System Of A Down, Metallica, Altar, Eluveitie, Heaven Shall Burn, Iron Maiden, Nirvana, Satyricon, Six Feet Under, Slayer, Manowar, Amon Amarth si Sum 41(punk. dar buntongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock=animal x, cargo, metallica, halloween, etc.