| mihaa a întrebat:

Aseara la tv la stirii am vazut o stire care as vrea sa devina o realitate si anume; sunt tarii precum polonia, danemarca, care au o lege asa:atunci cand cineva violeaza o persoana, va fi castrat chimic. Voi ce apare aveti? e corect sa fie asa? eu m-am bucura foarte mult daca aceasta lege ar deveni reala

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Hmm. dar dacá fac sex cu o fata, care este de acord, iar a doua zi ma leagá politia cu acuzatia de viol. Poate ca are ciudá pe mine.ma castreaza astia nevinovat? thinking .eu nu-s de acord. e de ajuns ca-i baga o gramadá de ani.si la randul lor vor fi violati la greu cat vor sta la mititica.

nony
| nony a răspuns:

Mihaa.ca,eu ma incurc cu cine ma incurc. daca daca ar fi fratele tau acuzat raised eyebrows. L-ai vede castrat?

| Ana a răspuns:

Ce bine ar fi asa si la noi

| matchpoint a răspuns:

E probabil cea mai usoara pedeapsa pentru cei care recurg la asemenea fapte.

| MisterKat a răspuns:

In Cehia e deja o lege, ar fi bine sa fie si in Romania. In Polonia, tara pe care eu o admir datorita puterii pe care a avut-o de a trece peste greutatile facute de germani si rusi, legea privind castrarea chimica a violatorilor a fost dezbatuta in Parlament (Seim-Sejm). Ar fi bine sa fie si in Romania asa ceva! Dar tu crezi ca se va intampla asa ceva in Romania? Sunt oameni care omoara pe strada si sunt eliberati. si stii de ce?! Pentru ca NU sunt un Pericol Public. Tu iti dai seama in ce tara traim?! Pleaca din Romania! Succesuri cum zicea Eba...

| mihaa explică:

Nony, ai grija cu cine te incurcii, sau cauta o iubita si ramii barbatbig grin

| mihaa explică:

Nony stii proverbul ala; cum iti vei asterne, asa vei dormii, e treaba lui ce face,

| mihaa explică:

Ar fii cel mai corect, deoarece nu va mai repeta greseala, nu ca nu ar mai vrea dar nu mai are cu cebig grin

| g_7133 a răspuns:

Si eu as fi de acord. mai ales pe pedofili pff. aia au probleme mintale gravestraight face si cel mai trist e ca la noi in tara sunt tot mai dese cazurile straight face.