| Mariinaa a întrebat:

Aseara m-am intins in pat si am adormit dar,, m-am trezit si simteam ca nu puteam adormi asa ca m-am dus in bucatarie sa beau un pahar cu apa si cand colo..." m-am si eram in fata usii de la intrare si mi-am dat seama ca totul a fost un vis, se spune ca daca mergi prin somn fara sa stii te plimba,, moartea" e adevarat? Mi s-a mai intamplat chestii din astea cand eram mai mica si m-am trezit in fata blocului parintii nefiind acasa. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca esti somnambula happy e ceva normal.

| ATHOS a răspuns:

Fii linistita, moartea nu cauta fetite! Cine a spus asa ceva te-a mintit.

| Mariinaa explică:

M-am trezit... scuze pentru scrierehappy