| Bacemi a întrebat:

Ati accesat http://www.TPU.ro/......asa-ca-de/

Eu spun ca e o idee buna. Ba mai mult, as completa spunand ca ar fi mai bine daca ar fi o noua categorie intitulata " Filme si carti ". Ca sa nu punem si o categorie separata pentru carti, ca oarecum se leaga cele doua. Ce parere aveti? Raspundeti si voi acolo ca sa incurajam pentru o schimbare in bine? Ca sa mai aerisim site-ul. Sa nu mai fie la conversatii intrebari ce ar avea loc la alte categorii, unele ce ar trebui infiintate. Ce propuneri aveti pentru alte categorii? Sa incercam sa aerisim site-ul un pic. Multumesc tuturor celor care vor raspunde in mod pozitiv acestei intrebari si in special initiativei lui @TPU Player.

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

De acord cu propunerea, este bine daca se specializeaza pentru ca, fiind multi iubitori de film, vor putea sa gaseasca raspunsuri la intrebarile puse de userii TPU si in acest fel, la rubrica "conversatii", se vor putea face schimb de opinii, pentru perioadele mai libere, din punct de vedere al timpului, petrecut pe acest site.

34 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte buna idee, @bacemi! Te sustin si eu.
Insa daca nu se va putea face o categorie total separata, atunci propun, ca macar categoria "Muzica" sa fie transformata in categoria "Muzica/Filme/Carti". Decat nimic, macar asa.

| Bacemi explică:

Va rog postati nu doar aici un raspuns ci si pe link-ul vizat : http://www.tpu.ro/conversatii/v-ar-placea-sa-se-puna-si- categoria-filme-printre-categoriile-celelalte-am-observa t-ca-exista-categoria-muzica-asa-ca-de/

E important ca acolo sa fie 55 de raspunsuri pro. Sau poate ( Eu sper ) ajung sa am eu aici 55 de oameni care sunt de acord cu rubrica '' Filme si carti ''. M-as bucura enorm. Am nevoie de sprijinul vostru. Va rog frumos!

| Bacemi explică:

Eu ma gandeam sa facem rubrica '' Filme si carti '' si sa incercam in timp sa aducem intrebarile de genul la rubrica asta. Sa le mutam si pe cele deja existente aici. Astfel lumea nu va mai rasfoi pe site sa caute astfel de intrebari. Va sti unde sa caute. Eu spun ca si intrebarile referitoare la carti trebuie mutate de la Cultura generala. La Cultura Generala sa fie mai mult chestii de genul '' Stiati ca ''. Pe langa faptul ca prea multe intrebari de genul sunt puse la Conversatii. Si decat doua rubrici Filme si Carti distincte eu spun ca mai corect ar fi o noua rubrica intitulata '' Filme si Carti ''.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt foarte de acord!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

E adevărat, site-ul este unul dinamic din punct de vedere al utilizatorilor, deci ar trebui să fie unul dinamic din punct de vedere al schimbărilor spre binele acestora. Unele categorii noi cum ar fi cea de filme şi cărţi ar fi binevenite şi eventual s-ar mai putea face o categorie despre vedete (bârfe, ştiri, etc) deoarece pe la categoria conversaţii sunt prea multe acest tip de întrebări care nu mă prea atrag deloc.

| SweetCandy a răspuns:

Asta este o idee exceptionala happy si nu glumescbig grin chiar este nevoie de ceva ordine pe sitewinking

Sper sa reusesti cu initiativa asta!

Succes!

| marrr a răspuns:

Ar fi foarte bine sa adaugam acea categorie, pentru ca iubitorii de filme si carti sa isi scrie parerile acolo, sa se consulte cu altii si sa stim exact categoria, sa nu trebuiasca sa cautam pe la "conversatii" sau altele care nici nu se potrivesc. Sunt de acord:]. Deocamdata nu am alte idei despre categorii noi, dar ma voi gandi la asta.

| Dan a răspuns:

Bravo, Bacemi! Sunt de acord cu propunerea ta, sper ca administratorii TPU.ro sa accepte propunerea ta.Eu as veni cu o alta propunere, sa fie si o rubrica cu '' Programe educationale pentru tineri".
Mult succes! happy

| JustMe a răspuns:

E o idee foarte buna, oricum e plin site'ul cu intrebari despre filme/carti. Aveti votul meuhappy

| AndutzaAndu a răspuns:

Ar fi o idee bună, sunt de acord să se adauge şi categoria "Filme şi cărţi", pentru ca să mai aerisim unele categorii şi pentru ca cinefilii şi celor care le place să citească să itească, să nu se complice şi csă caute la alte categorii, ca de exemplu categoria "Educaţie şi cultură" sau "Conversaţii", unele întrebări despre un film pe care l-a văzut şi nu ştie cum se numeşte se pun de obicei la categoria "Conversaţii". Sunt multe subiecte de discutat pe un site ca TPU şi normal că are nevoie şi de multe categoriihee hee.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Da, de acord cu tine! La „Conversații" se pun tot felul de întrebări dsespre melodii, cărți etc. Întrebările despre cărți ar veni la „Educație și cultură generală". Singura categorie care ar mai trebui adăugată ar fi „Filme". La filme intră și întrebările despre emisiuni! Să-i trimitem Ralucăi propunerea ta și să vedem ce părere are!

| εїз a răspuns:

Da, categoric da. Sunt foarte mulţi care pun întrebări, unde ar trebui puse la secţiunea, daca va exista "Filme şi cărţi". Ca de exemplu, foarte mulţi useri pun întrebarea asta la "Timp liber", unde nu e logic să se pună o întrebare de genul : Ce filme mai ştiţi, sau "ce cărţi mai citiţi? ", nu mi se pare normal.
Iubitori de filme şi de cărţi, se pot reflecta în această secţiune, aceea find "Filme şi cărţi".
Aşa multi oameni vor învăţa mult mai multe, şi vor fi mai "culţi", într-adevăr, şi din secţiunea "Dragoste şi sex", unde poţi învăţa lucruri, dar sunt anumite întrebări, care te dau pe spate, şi nu merită să răspunzi.
Deci da, eu unu sunt de acord cu această categorie.
Ai avut o idee foarte bună să postezi întrebarea pe site, sper că o va citi cine trebuie.

| Turquoise a răspuns:

Sunt de acord! happy foarte buna si idee lui @NOname

| T a răspuns:

Este o idee buna! Sunt de acord!winking

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu sunt de acord si este si mai buna idea cu "Filme si carti". Aveti votul meu happy

| Deea a răspuns:

Vot din partea mea! E o idee chiar buna!

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyEu sunt de acord!happy

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Mi se pare o idee foarte buna, i-ar ajuta pe multi. O sustinhappy

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Da ar trebui! Dar poate de asta au pus categoria conversatii.

| Reew a răspuns:

Aveti raspunsul meu de acord si mai ales sprijinul meu.

| deia a răspuns:

Si eu sunt de acord happy. Am avut intrebari legate de carti si filme si am fost nevoita sa le pun la "Conversatii".

| Sapphire a răspuns:

Si eu sunt de acord. big grin

| RфZaημtzα a răspuns:

Sunt de acord!

| Dj Boalca a răspuns:

Ce ai zice de o analiza financiara gratuita(chiar daca nu are legatura cu subiectul)?

| Danitzu a răspuns:

E o idee chiar buna, asa am putea gasi mai usor intrebarile care se potrivesc acestei categorii, si ce ar fi si mai fain ar fi ca lumea sa aleaga bine categoria,big grinpentru ca din cate am observat sunt destule intrebari despre muzica sau filme care se gasesc la categoria Dragoste si Sex...

| VictorSilviu a răspuns:

De acord...mereu pun cand e vorba de filme si carti la timp liberbatting eyelashes N-ar strica sa mai aerisim site-ul

| Loryoficial a răspuns:

Este o idee foarte buna! Chiar ar prinde bine o categorie "filme si carti" ...Eu sunt de acord!, [geniala idee]

| bella_1239 a răspuns:

Buna, mi se pare ca este o idee geniala, pntru ca ai dreptate, multe intrebari nu sunt la categoriile la care s-ar incadra. Mi-ar placea sa existe o rubrica - Filme si carti-. Ai votul meu pentru aceasta idee. Mult succes in reusita acestei initiative.

| F_5241 a răspuns:

Sunt de acord cu aceasta propunere!